Tajlandia - Travelon.pl Tajlandia - Travelon.pl Tajlandia - Travelon.pl Tajlandia - Travelon.pl

Tajlandia - Phi Phi

(Strony) > > > Phi Phi

Archipelag Phi – Phi jest prawdopodobnie tym najpiękniejszym regionem w Tajlandii. Słynie ze wspaniałych wysepek z bogatym światem podmorskim, wybielonymi plażami i gęstą dżunglą. Te okolice są idealne do poznania różnorodnej przyrody, a przede wszystkim dla romantyków, wypoczynku i tego prawdziwego spokojnego urlopu.

Phi Phi Le

Najbardziej znaną i najpiękniejsza wyspą tego archipelagu jest Phi Phi Le. Pewnie z tego właśnie względu filmowcy wybrali ja do zrealizowania filmu „Plaża” z Leonardem Di Caprio w roli głównej. Jeżeli zdecydujemy się odwiedzić te wyspę, to czeka na nas dosłownie raj na ziemi w postaci mało zaludnionych plaży, stromych urwisk, ażurowego morza i niekończących się miejsc do nurkowania. Tego miejsca nie można opuścić, bo wspomnienia pozostaną na całe życie.

Phi Phi Don

Kolejną znaną wyspą jest Phi Phi Don. Podobnie jak Phi Phi Le oferuje ona wspaniała scenerię wapiennych skał, szmaragdowego morza i swoim urokiem jest w stanie ująć każdego z nas. Jej bielejący piasek ciągnie się aż do pogórza, a zaczyna bezpośrednio w morzu. Jeżeli chcemy poznać te wyspy z innej strony, to warto skorzystać z oferty wycieczki, podczas której mamy możliwość opłynięcia tych wysp dookoła.

Do kolejnych okolicznych wysp należą Moskyto i Bamboo.

Jeżeli poszukujemy miejsca na wypoczynek, spokoju, nurkowania, a przy tym chcemy poznać prawdziwy raj na ziemi, to nie należy się wahać. Phi – Phi czeka na Was!