Tajlandia - Travelon.pl Tajlandia - Travelon.pl Tajlandia - Travelon.pl Tajlandia - Travelon.pl

Tajlandia - przelot - Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne > przelot

Dodać komentarz

przelot

04.08.09 20:26:17 (Odpowiedzieć)
Witam!
Czy ktos moze orientuje sie czy przelot do malezji a potem do tajlandii sie oplaca ? ( cana biletu do malezji jest duzo nizsza)

Re: przelot

12.12.09 18:16:36 (Odpowiedzieć)
Piotrek
Wychodzitaniej, jak wcześniej zarezerwujesz bilety. Polecam AirAsia latają z Londynu. Warto też obserwować przeloty przez Moskwę.

Pozdrawiam,

Piotrek

Przelot do Tajlandii

11.12.09 09:57:02 (Odpowiedzieć)
Kasper
Już kilkakrotnie słyszałem o takiej alternatywie, najpierw do Malezji i później miejscowymi niskobudżetowymi liniami lotniczymi do Tajlandii. Często można zyskać bilety po bardzo dobrych cenach w różnego rodzaju promocjach.

Re: Przelot do Tajlandii

25.12.09 22:00:03 (Odpowiedzieć)
Piotr
To zależy jaką znajdziesz ofertę i skąd lecisz. Jesli z Londynu bezpośrednio będzie taniej. Jeśli z Polski niekońiecznie. najtańsze połączenia to te przez Kijów, Helsinki oraz Moskwę. Za to AirAsia to super tania linia dla połączeń lokalnych. Np z Bangkoku do wietnamskiego Ho Chi Minh City (dawny Sajgon) płaciłem we wrześniu niecałe ~280 zł w dwie strony.

tanio bilety do odsprzedania!!

09.01.11 21:25:34 (Odpowiedzieć)
Witam

Mam kryzysową sytuacji i niestety muszę sprzedać bilety z Warszawy do Bangkoku, cena w obie strony z oplatami tylko 2291zł- termin październik/listopad 2011!!Zainteresowanych proszę o pilny kontakt na mail'a

mail

09.01.11 21:27:24 (Odpowiedzieć)
Podaję maila amidexter@op.pl