Tajlandia - Travelon.pl Tajlandia - Travelon.pl Tajlandia - Travelon.pl Tajlandia - Travelon.pl

Tajlandia - Po żone do Tajlandii - Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne > Po żone do Tajlandii

Dodać komentarz

Po żone do Tajlandii

21.11.10 22:13:27 (Odpowiedzieć)
Mam zamiar lecieć poszukać sobie żony Tajki, chętnych na wspólny wypad do Tajlandii prosze o kontakt kazimierz65@gmail.com

Re: Po żone do Tajlandii

12.12.10 12:55:25 (Odpowiedzieć)
Witam! Tak się składa że ja też szukam żony w Tajlandii i jestem w stanie pomóc każdemu chętnemu ponieważ byłem już kilka razy w tajlandii i mam obecnie znajomego tajczyka .który mówi po niemiecku[ja też] i zajmuje się profesjonalnie organizacją pobytu w Tajlandii a także ma na tyle znajomości że każdy mężczyzna[np.z polski]może sobie wybrac dziewczynę,kobietę jaka mu się naprawdę podoba i chciałby z nią spędzic czas pobytu i poznania się.Jedno jest naprawdę ważne NIKT NIE WOŁA PIENIĘDZY Z GÓRY TYLKO WYDAJE SIĘ JE WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA pozatym znam adresy mieszkań do wynajęcia bardzo tanie[np.apartament w marmurach pełny komfort za 500 zł miesięcznie]

Re: Re: Po żone do Tajlandii

18.12.10 22:01:53 (Odpowiedzieć)
Witam serdecznie
Wybieram sie do Tajlandii pod koniec stycznia. Bardzo bylbym wdzieczny jakbym dostal jakies namiary na dobry nocleg.
Pozdrawiam

22.12.10 08:45:15 (Odpowiedzieć)
Witam serdecznie
Wybieram sie do Tajlandii pod koniec stycznia. Bardzo bylbym wdzieczny jakbym dostal jakies namiary na dobry nocleg.
Pozdrawiam

Re: Re: Re: Po żone do Tajlandii

26.12.10 20:50:57 (Odpowiedzieć)
Serdecznie witam!To zależy Panie Marku gdzie zamierza Pan przebywac,bo ja tylko orientuję się w Pattayii i tylko tam mogę coś doradzic!Pozdrawiam

Re: Re: Re: Re: Po żone do Tajlandii

14.01.11 19:38:53 (Odpowiedzieć)
Może być i Pattaya, jade na miesiąc, 24 stycznia, jeszcze dokladnie nie wiemy gdzie.. Z gory dziekuje za informacje
Pozdrawiam

Re: Re: Re: Re: Re: Po żone do Tajlandii

16.01.11 11:47:39 (Odpowiedzieć)
Witam Panie Marku!Jeżeli Pan chce to mogę przesłac na pana adres e-mailowy adres mojego znajomego Tajczyka i numer jego telefonu[nie wiem czy zna Pan chociaż trochę języka niemieckiego?]i jeżeli powoła się Pan na mnie[od Zibiego]to będzie Pan miał pewnego przewodnika i on Panu wszystko załatwi co będzie Pan chciał włącznie z mieszkaniem,ale musi się Pan liczyc że oni żyją z turystów i tylko od Pana zależy ile jest Pan w stanie wydac na różnego rodzaju usługi!Według mnie to lepiej stracic kilka bahtów na pewną usługę niż całą gotówkę lub jej dużą częśc przez nieznajomośc kraju i jego cwaniaków!!Na koniec powiem tylko że kurs z lotniska w Bangkoku do Pattayi standardowo kosztuje w każdej taksówce 800bht.Autobus liniowy 230bht[niech Pan nie przepłaca]

27.03.11 23:11:08 (Odpowiedzieć)
Witam, wybieram sie w Kwietniu do Pattaya czy mógłbym prosić Pana o kontakt z tym Tajem który zna jezyk Niemiecki.
Pozdrawiam
Darek

Tajlandia

29.03.11 09:39:06 (Odpowiedzieć)
Witam P, Darku! proszę zadzwonic na ten numer i moze się Pan umówic z tym tajczykiem po niemiecku tak jak Pan będzie chciał,proszę tylko powiedziec że Zibi dał Panu ten numer i będzie juz wiedział-0066 817713326-Peter Preeha!Pozdrawiam!